5 TIPS ABOUT KAJAKI SULEJóW YOU CAN USE TODAY

5 Tips about kajaki sulejów You Can Use Today

5 Tips about kajaki sulejów You Can Use Today

Blog Article

Kajaki można wypożyczyć w jednej z kilkunastu wypożyczalni zlokalizowanych bezpośrednio nad Zalewem.

Szanowni klienci w tym roku poszerzamy naszą ofertę usług. Zapraszamy także na loty widokowe motolotnią nad Doliną Pilicy w cenie five hundred zł/h. Dla klientów rezerwujących obie usługi, spływ kajakowy + lot 5% rabatu.

You happen to be utilizing a browser that may not supported by Facebook, so we've redirected you to an easier version to provide you with the finest expertise.

Pomożemy w wyborze trasy i zaproponujemy najkorzystniejszy wariant transportu. Kajak dostarczamy w wybrane miejsce na umówioną godzinę.

Prócz na kajakach, łódkach czy rowerach wodnych swoich siła warto spróbować w działającej w Borkach szkole windsurfingu. Posiadacze patentu żeglarza jachtowego mogą skorzystać z czarteru jachtu w portach zbiornika.

Rzeki Sulejowa to prawdziwy raj dla miłośników przygód na wodzie. Kryształowo czysta woda, otaczające lasy i pagórki tworzą niesamowitą atmosferę, która pozwoli Ci oderwać się od codzienności i zanurzyć się w pięknie natury.

Motolotnia Pilica to wymarzone miejsce dla miłośników przygód i adrenaliny. Odkryj uroki tej malowniczej rzeki z perspektywy motolotni.

Spływy kajakowe to idealna propozycja dla osób pragnących odpoczynku od gwaru miasta oraz oderwania od szarej codzienności. Stwarzają one możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Pływamy na nowych i wygodnych kajakach "SPRINTER" oraz kajakach wykonanych z laminatu o czym już przekonali się nasi uczestnicy.

Bardzo wygodne fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro Toura. Konstrukcja siedzeń jest wytrzymała ale przede wszystkim prosta – nie ma niepotrzebnych śrubek itp, które mogą łatwo się zgubić.

superlinearny polietylen – wynajem kajaków sulejów niezwykle wytrzymały materiał zapewniający brak uszkodzeń podczas spływu,

Wersja Rental+luk popularnego i docenianego kajaka Carolina 12 exp angielskiej firmy Notion. Wysokiej klasy, super wygodny kajak turystyczny dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy.

Wynajem kajaków Sulejów to nie tylko przygoda i aktywność fizyczna, ale także doskonały sposób na relaks i odprężenie. Kontakt z naturą i wodą ma korzystny wpływ na nasze ciało i umysł.

W składvertisement opactwa wchodzi romański kościół, klasztor oraz ruiny murów obronnych z zachowanymi six basztami. Zabudowania gospodarcze oraz mury obronne opactwa zostały zaadaptowana na resort.

Będziesz mieć pewność, że masz odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby cieszyć się bezpiecznym i ekscytującym spływem. Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego instruktorzy są zawsze dostępni, aby udzielić Ci wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Report this page